Lehed

pühapäev, 8. detsember 2013

Jõulukuu algus


Detsember sai hoo sisse päkapikkude saatel – aitäh kõigile lastele ja nende vanematele, kes meile koolimaja kaunistamiseks ja jõulutunde loomiseks  päkapikke tõid! Ja kui on veel kusagil mõni päka peidus, kes koolimajas ringi hiilida tahaks, siis me ootame teda! :)
Kolmapäeva hommikul startisime Tallinna poole, et osa saada „Pähklipureja“ etendusest. Bussisõit aina tihenevas lumesajus läks kenasti. 

Lumi, lumi..

Estonias olid lapsed tublid, nii tublid – keegi ei kaotanud midagi ära, kõik liikusid koos - nii nagu oli kokku lepitud, etendust vaatasid vaikselt ja tähelepanelikult.. 

Ootame etenduse algust
 
Järgmisel päeval, kui etenduse muljetest rääkisime, siis tuli välja, et lastele meeldisid „suur tädi“..

Pilt aadressilt http://www.opera.ee/wp-content/uploads/2012/12/Lapsed-P%C3%A4hklipurejas-e1355431581793.jpg
 .. hiired, tantsud (eriti „Hiina tants“ ja „Araabia tants“),  ilusad riided ning see, et
pauku tehti.. :)
Siin väike meenutus etendusest.
Kuna eelmisel nädalal lastele väga meeldis arvutitund, siis tegime ka sel neljapäeval ühe tunni arvutiklassis -  arvutasime, tegime harjutusi ja ülesandeid.
Eriliselt tahaksin kiita Rahelit, kes pärast minu eelmise nädala üleskutset on väga hoolsalt pranglimas käinud – parima treenija esikoht 56 trennikatsega on hetkel kindlalt tema käes! Tehke järgi!
Veel on tublid olnud Aap, Mia, Kristjan, Andree, Simo ja Chrystian Mairold. Kõiki teisi ootavad e-koolis Miksikese kasutajatunnus ja parool, et ka mina näeksin kui nad tublid on. :)

Reede õhtupoolikul toimus koolis jõululaat. Siinkohal kiidan meie lapsi – väga paljud olid asunud asjaliku jõulukaupmehe rolli ning need, kes ei müünud, olid ostmas! Tublid!

Lõpetuseks tahan kiita Mia´t, kes saavutas Euroopa Parlamendi Eesti Infobüroo laste joonistusvõistlusel „Sport ja mina“ auhinnalise koha ning käis koos perega reedel Tallinnas näituse avamisel ja autasustamisel.
Joonistusvõistlusele laekus rekordarv s.o üle 3200 joonistuse üle terve Eesti. Lisaks saadeti joonistusi Leedust, Saksamaalt ja ka Ameerikast. Nendest joonistusest valis žürii välja ligi 200 joonistust joonistusnäitusele Euroopa Liidu maja infokeskusesse (Laikmaa 15, Tallinn), mis avati 6. detsembril ning jääb avatuks kuni 2014a. märtsi lõpuni. Lisaks valiti välja ligi 30 parimat tööd (sh Mia töö), millest valmis Euroopa Parlamendi infobüroo 2014. aasta lauakalender. Eriauhinnad panid välja ka ajakiri Täheke, Eesti Kergejõustikuliit, Eesti Tennise Liit ning Euroopa Parlamendi Eesti saadikud. 
Mia joonistus "Mina ja sport"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar