Lehed

Reede, 22. november 2013

Sisukas nädal


Lõppev nädal pakkus paljugi huvitavat..

Esmaspäeval käisid meil seoses matemaatikanädalaga tunnis külalised - 9.klassi õpilased Johanna ja Õnne-Liis ning tegid meie lastele matemaatika õpituba. Kaasa toodud töölehtedega, kus olid päris rasked ülesanded, said kõik kenasti hakkama. Osad lapsed vajasid ehk pisut abi, kuid oli ka neid, kes said hakkama päris iseseisvalt.


Teisipäev oli lihtsalt tore päev.. Tänan oma pisikesi „lepatriinusid“ ja nende vanemaid ilusa üllatuse eest.Neljapäeva hommik algas etendusega „Puhtu ja Mustu tegutsevad jälle“.  Lapsed nägid lugu kahest erineva käitumise ja mõttemaailmaga sõbrast. Etendus rääkis viisakast käitumisest, keskkonnahoiust, puhtuse ja korra hoidmisest, loodussäästlikkusest ja sõprusest. Meie klassile lugu meeldis, nad ütlesid, et oli tore ja hästi naljakas. Osatäitjateks selles etenduses olid Tamara Abel, Raimo Aas ja  Ervin Lillepea.
Kolmanda tunni ajal toimusid 1.klasside „Lõbusad stardid“. Meie klassil läks võistlustel väga hästi! Kiitus meie sportlikele poistele-tüdrukutele!Reedel, viimase tunni ajal, käisime suure maja aulas kuulamas kultuuripärandi aastale pühendatud kontserti, kus esinesid Ivo Linna ja Anti Kammiste. Lastele kontsert meeldis, sai kaasa laulda, kõvasti plaksutada ja mõned suuremad lapsed said ka kahe autogrammi võrra rikkamaks. :)

Rohkem pilte meie nädalast näeb albumis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar