Lehed

Pühapäev, 13. detsember 2015

Jõulusoovid

Teise advendi saabumise puhul tulid meile esmaspäeval külla 7. klassi tüdrukud Kai-Melli ja Helina, kes lugesid lastele kaks jõulujuttu. Nädala lõpus panid lapsed kirja oma jõulusoovid.

Kristella: On saabunud detsember ja varsti tuleb jõuluvana. Minu jõulusooviks oleks suur ja valget värvi tahvelarvuti, telefon või mõni koduloom. Oma sõpradele soovin häid jõule ja toredaid kingitusi!

Aap: Varsti on jõulud käes ja see on tore. Minu selle aasta jõulusoovid on PS 3, videokaamera ja puldiautod. Ma soovin klassikaaslastele häid hindeid ja häid pühi!

Trevor: Varsti on jõulud, kohe tuleb jõuluvana külla, kuigi lund pole ikkagi maas. Minu jõulusooviks on kaameraga droon ja kui seda ei saa, siis on veel vaikuid: näiteks krossikas, Play Station 4, Xbox 360, iPhone 6 Plus, suure mahuga sülearvuti, puldihelikopter.

Hubert: Kätte on jõudnud jõuluaeg ja jõuluvana hakkab peagi ringi käima. Minu jõulusooviks oleks põnev raamat, legod või mänguauto. Oma klassikaaslastele soovin ainult head.

Sireli: Kätte on jõudnud jõuluaeg ja jõuluvana tuleb ka varsti. Minu jõulusoovideks on uus televiisor, iPhone 4, ATV - mul on kolm jõulusoovi. Aga ma ei tea, millist soovidest ma kõige rohkem tahan. Klassikaaslastele soovin ma ilusat jõuluaega!

Rasmus: Mina soovin jõuluvanalt, et ta tooks mulle iPhone 6, arvuti ja kommi. Klassile soovin head!

Laura: On detsember, aga lund ei ole. Varsti tuleb jõuluvana. Ja kui siis ka lund ei ole, siis ma olen kurb. Ma soovin jõuludeks tahvelarvutit, kassipoega või koerakutsikat, iPhone 6 Plus´i. Oma klassikaaslastele soovi häid jõule ja toredaid kinke!

Kert: Kätte on jõudnud jõuluaeg, jõuluvana on kohe teel. Ma soovin jõuludeks arvutit ja Xbox FIFA 16 mängu ja ma soovin ka häid pühi. Klassikaaslastele soovin häid pühi!

Heti-Ann: Mulle meeldivad jõulud. Jõulud on väga toredad. Lumi on külm, märg ja valge. Jõuluvana tuleb ka. Ma sooviksin jõuluvanalt Lego Friendsi, 3D puslet, rääkivat mänguasjalindu, suurt mõmmit. Oma klassikaaslastele soovin rahulikke, toredaid, lõbusaid jõule!

Angely: Mulle meeldivad jõulud, aga meil siin jõulud küll on, kuid lund ei ole kahjuks. Varsti tuleb jõuluvana. Ma soovin jõuluvana käest kummikurikaid, 3D pliiatsit ja veel rääkivat interaktiivset lindu ja interaktiivset lemmiklooma. Ma soovin oma klassikaaslastele häid pühi!

Rahel: Minu jõulusooviks on, et ma saaks endale ühe suure ilusa maja või uue telefoni. Kuna mul on nii halb telefon, seal ei saa isegi mõningaid mänge mängida. Kõige rohkem ma tahaks endale iPhone 7, sest see on nii äge ja see ei lähe kuidagi katki. Maja tahan ma sellepärast, et mul oleks oma tuba, praegu jagan tuba vennaga. Klassikaaslastele soovin, et nad oleksid sama toredad nagu nad praegu on!

Andree: Minu jõulusooviks on arvuti või Xbox ja „Kuidas taltsutada lohet“ 2. plaat. Oma klassikaaslastele soovin häid jõule ja nalja!

Mia: Käes ongi ilus jõulukuu, meie puhul seda kahjuks mitte, kuna vihma muudkui sajab ja sajab. Ja siis kui vihm lõpuks järele jääb, on jälle hirmus tuul. Ühesõnaga, lumest pole haisugi. Sellest hoolimata käivad juba päkapikud ning jõuluvana tuleb ka varsti.
Minu jõulusoov oleks kas kosmoseraamat või käsitööraamat.
Oma klassikaaslastele soovin kena ja ilusat jõuluaega!

Lisette: Praegu on detsembrikuu ja õues sajab vihma, iga päev on nii pime. Ja varsti tuleb jõuluvana ning jõuluvaheaeg. Ma sooviksin saada jõuludeks vahvlilokitange, iPhone 6. Oma klassikaaslastele soovin kõike head!

Jõuluvanale soovime häid tehnilisi teadmisi! ;) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar