Lehed

Laupäev, 11. jaanuar 2014

Uue hooga..

Oli tore taas kohtuda, näha on, et lapsed on puhanud ja valmis jälle uue hooga õppima.
Uue veerandi esimene nädal tõi kaasa mõned uued õpikud-töövihikud, Miksikese pranglimise - peastarvutamise võistluse, liikumispeoks kava harjutamise ja nii mõndagi veel..

Mõned pildid meie nädalast
Miksikese peastarvutamises on meie klass päris tubli. Esimese kahekümne seas maakondlikul proovietapil esimeste klasside arvestuses olid meie klassist Hubert, Simo, Rahel, Angely, Mia, Lisette, Kert, Aap, Trevor ja Hanna. Üldine võistlus käib küll 1.-3. klasside vahel, nii et lõppvõistlusele pääsemine on päris raske.. Nii et harjutada-harjutada-harjutada! :) Kellel parooliga probleeme, võib mulle helistada või kirjutada.
Siikohal väike hoiatus ka - esmaspäevast avaneb Miksikese keskkonnas Järvamaa Pranglimise 2014 I etapp - sellele lingile kodus harjutades vajutada ei tohi, sest link viib lehele, mis küsib parooli (mille ütlen alles tunnis, kui me koos pranglima hakkame). Kui parooli 15 minuti jooksul ei sisestata, saab võistleja kirja 0 punkti, mida parandada ei saa!
Hetkel harjutage siis liitmist tavaväljakul - see on esimese etapi ülesanne. Pranglimise võistluse teeme ära teisipäeval.

Kiidame ka! :)

Novembris tegime lastega jutukest pealkirjaga "Minu kolm suurimat soovi" ning lisaks joonistasime pilte ja kirjutasime vanaisadest. Parimad tööd said saadetud ajakirjale Hea Laps. 2014 a jaanuari Hea Lapse ajakirjast võib lugeda Heti-Anni tööd, mis tunnistati üheks parimatest ning mille auhinnaks on Monster High nukk.

Heti kirjutas:

"Ma tahaksin saada akrobaadiks. Käin võimlemistrennis ja koolis õpetame vahetunnis poistele ka hundiratast. Ise õpin praegu hoolega pea peal seismist – seda treenib minuga vanem vend, kes ütles, et see on väga kasulik. Tahaksin saada ka täheteadlaseks. Vaatan õhtuti oma aknast taevast, mis on nii ilus. Tore on mõelda, et tähed võib-olla vaatavad mind. Nad säravad, vahel isegi langevad. Tean, et siis inimesed soovivad midagi. Mina ei ole veel soovitähte näinud. Tahaksin lähemalt teada taevalaotuse saladusi.

Ma sooviksin kohtuda näitleja Jonny Deppiga. Olen tema suur fänn. Parimad rollid on tal filmides „Kariibi mere piraadid“ ja „Alice Imedemaal“. Nii tore oleks teda kohata päris elus. Selleks pean õppima selgeks inglise keele, siis saan temaga ise rääkida.

Tegelikult soovin, et kõigil inimestel läheksid soovid täide – nii on kõigil hea!"

Palju õnne Heti-Ann! Oled väga tubli!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar