Lehed

Pühapäev, 8. mai 2016

Ilusat emadepäeva!

Katkendeid laste töödest.
* Minu ema on ilus nagu päike. Kui saaksin emale kinkida ükskõik mida, kingiksin talle vabu päevi ning soojamaa reisi.
* Minu ema ütleb alati, et ta armastab mind. Minu ema lemmiktegevus on minuga koos aega veeta. Minu ema on ilus nagu roosiõis. Kui ma saaksin emale kinkida ükskõik mida, siis kingiksin talle kõik, mida ta soovib.

* Minu ema on tõeliselt hea vene keeles, kuid ta ei oska inglise keelt. Ma tunnen oma ema üle uhkust, kui ta midagi head teeb. Kui saaksin kinkida emale ükskõik mida, ma kingiksin talle auto.
* Minu ema ütleb alati, et ma olen tubli. Koos emaga me mängime. Kui ma saaksin kinkida emale ükskõik mida, siis kingiksin talle 68 miljonit kallit.
* Ema on õnnelik siis, kui ma olen tubli. Minu ema on tõeliselt hea peaaegu kõiges. Ma tunnen uhkust, kui mu ema teeb midagi uut. Minu ema on ilus nagu lill.
* Ema on õnnelik siis, kui ma toad korda teen. Ta muutub kurvaks, kui ma teen lollusi. Koos emaga me teeme trenni ja süüa. Kui saaksin kinkida emale ükskõik mida, siis kingiksin talle uue auto. 
* Minu ema ütleb alati, et tal on nii palju tööd. Kui mina midagi ilusat teen, on ta rõõmus. Minu ema lemmiktegevus on puhkamine, aga ta ei saa seda eriti teha. Minu ema lemmikkoht, kuhu ta tahab alati minna, on teater. Kui saaksin emale kinkida ükskõik mida, kingiksin talle toreda teatrietenduse.

* Ema on õnnelik siis, kui ma käitun hästi. Minu ema on tõeliselt hea söögi tegemises, kuid joonistamine tal nii hästi välja ei tule. Koos emaga me vaatame filmi ja käime  šoppamas.  
* Minu ema ütleb alati: "Kui midagi ei tule välja, proovi veel, harjutame, kõik läheb hästi!" Kui ema on üksi kodus, siis ta puhkab. Olema emaga sarnased selles, et meil on sarnased silmad. Minu ema on ilus nagu printsess. Kui saaksin kinkida ükskõik mida, siis kingiksin talle tema suurima soovi.
KIIDAME! :)
* 26. aprillil toimusid koolis algklasside krossijooksu meistrivõistlused. 3. klassis tüdrukute hulgas saavutas Hanna Katariina 2. koha.
3. klassi poiste võistlustel sai I koha Kristjan, II koha Kert ja III koha Simo.
* 4. mail osalesid Kert, Andree, Heti-Ann ja Hanna Katariina meie kooli võistkonna koosseisus "Tähelepanu, Start" vabariiklikul finaalvõistlustel. Võistkond saavutas III koha.
* 6. mail toimusid Paides Järvamaa kollide karikavõistlused jalgpallis 1.-3. klassile. Meie kooli võistkonna koosseisus osalesid võistlustel ka Andree, Kristjan ja Kert. Võistkond saavutas I koha.
* Maikuu ajakiri Hea Laps tõi seekord auhinna kolmele meie klassi õpilasele: Sireli ja Kert jäid silma väga heade Hot Wheelsi autojoonistajatena ning saavad auhinnaks automudelid ning Hanna joonistus lemmiknäitlejast tõi talle auhinnaks Rekato pusle.


1 kommentaar:

  1. Väga lahe postitus! Eriti põnev oli emadepäeva postitusi lugeda :). Super postitus taas!!!

    VastaKustuta